Degustacja win

Wyjątkowa selekcja win w Oberży86

Poznaj wyjątkowe miejsce w sercu Gdyni, gdzie historia spotyka się ze współczesną kuchnią polską.

Domek Abrahama na ul. Starowiejskiej 30 to miejsce, w które 3 lata temu tchnęliśmy życie, które dziś chcemy przedstawić właśnie Tobie.

Kameralna atmosfera naszej restauracji sprawia, że niemal grzechem by było, gdybyśmy skupiając się na daniach, zapomnieli o winie.

"Wino staje się nieodzownym składnikiem udanej wizyty w restauracji". Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Wyjątkowa atmosfera sprzyja pełnemu doświadczeniu smaków win, sprowadzanych z nieco mniej popularnych stron świata.

Znajdziecie u nas etykiety pochodzące z Langwedocji, z Doliny Loary czy Nowej Zelandii wysoko oceniane przez krytyków. Wina niszowe, autentyczne, naturalne - warto spróbować ich chociaż raz w życiu, by zakochać się w ich smaku już bezpowrotnie.

Jeśli jednak nie jesteś zdecydowana/y, to w naszym menu znajdziesz perfekcyjnie dobrane wina do potraw. Oprócz tego do Twoich usług pozostawiamy nasz profesjonalny zespół, który doradzi na każdym etapie Twojej kulinarnej podróży. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą wybór satysfakcjonującej dla podniebienia propozycji, jest banalnie prosty.

Karta win, jaką trudno znaleźć na trójmiejskiej mapie gastronomicznej

Zapraszamy na podróż myślami po gorącej Toskanii, w której powietrze przepełniają zapachy cyprysów, świeżych ziół, gajów oliwnych i dojrzewających w słońcu winogron. Odkryjesz aromaty, które zaskakują nie tylko umysł, ale także kubki smakowe w towarzystwie wspaniałych dań ze zmieniającego się w sezonowym rytmie menu szefa kuchni oraz właściciela Piotra Ciomka.

Wierzymy, że kluczem do dobrego wina są ludzie z pasją. Dasz się rozkochać w winie? To najlepszy moment.

Rezerwacja

Dla tych, którzy chcą się zrelaksować,
Dla tych, którzy pragną przeżyć randkę życia
Dla tych, chcących uciec od miejskiego zgiełku
Dla tych, którzy kochają spotkania w rytmie brzdękających kieliszków,
Dla tych, kochających smak życia Dla Was.

Oberża86